آرتند » نمایش‌های گروه تی‌تال » نمایش دندانپزشکی

نمایش دندانپزشکی

نمایش دندانپزشکی.. این نمایش در سال ۱۳۹۴ بعنوان اولین نمایش گروه هنری تی تال به در اندیمشک به روی صحنه رفت که شب اخر اجرا با حضور مهمانان ویژه از جمله نصرالله رادش بازیگر طنز کشور، و اجرای استند اپ ، و اقایان دکتر مجید ساعدی فر صاحب برندجهانی پوشاک ورزشی مجید ، دکتر داورزنی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور، برگزار شد.
نمایش دندانپزشکی
نمایش دندانپزشکی

این نمایش در سال ۱۳۹۴ بعنوان اولین نمایش گروه هنری تی تال به در اندیمشک به روی صحنه رفت که شب اخر اجرا با حضور مهمانان ویژه از جمله نصرالله رادش بازیگر طنز کشور، و اجرای استند اپ ، و اقایان دکتر مجید ساعدی فر صاحب برندجهانی پوشاک ورزشی مجید ، دکتر داورزنی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور، برگزار شد.

خلاصه نمایش :
شخصی به نام حجی (دزفولی) که خود را دندانپزشک معرفی کرده  با زدن مطب غیر قانونی شروع به اخاذی کردن از مردم میکنه ،و همچنین وی یک منشی خانم که یکم از لحاظ ذهنی مشکل دارد را استخدام میکند که در جریان نمایش درگیرهای زیادی بین این دو به وجود میاید . همچنین مریضهایی که به مطب وی مراجعه میکنن هر کدام داستان خاص خود را دارند و درپایان هم این دکتر قلابی توسط مامورین دستگیر میشود . دیدن این نمایش خالی از لطف نیست . شاد باشید ...

بازیگران :
سید محمد آرتند ... دکتر حجی
رشید مرادی..... خانم منشی
علیرحم حاجیوند.... مکریم
شهرام پاپی..... تیمور
شهرام جعفری ....مش عبده
عباس میر .... دَلی
مهدی شوشیان.... بَلی
مامور بازرس... بهذاد مقدم
مجری ... عزت میرزاوند
سرپرست .... مصطفی سرابی
سرپرست موسیقی ... سعید امیدنژاد
نویسنده و کارگردان... سید محمد آرتند
با تشکر از همه عزیزانی که ما را در تهیه و اجرای این برنامه یاری نمودند.


نکته مهم :
در صورتی که گزینه دانلود زده شد و فیلم پخش شد، لینک زیر قسمت دانلود را کپی کرده و در مرورگری دیگر باز کنید تا دانلود آغاز شود.

نظر دهید :


نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
کد را وارد کنید :
( ضروری )
عکس خوانده نمی‌شود