آرتند » نمایش‌های گروه تی‌تال » نمایش دردسرهای شملو

نمایش دردسرهای شملو

نمایش دردسرهای شملو.. کاری از گروه هنری تی تال اندیمشک.. این نمایش در زمستان ۱۳۹۵ در کانون مطهری شهرستان اندیمشک به مدت ۱۷ شب به روی صحنه رفت که با استقبال همشهریان اندیمشکی و همچنین شهرستانهای شوش دزفول و شوشتر قرار گرفت. این نمایش که با موضوع اجتماعی است شرح حال یک دزفولی است به نام شملو که داماد لرها میشود و چون از دو فرهنگ مجزا هستن و هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند تنش های زیادی باهم بوجود می اورند و همچنین برادر زن حجی شملو شخصی بنام تیمور میباشد که از کودکی و با ازدواج خواهرش به خانه داماد امده و قصد رفتن ندارد که خواب و خوراک را بر حجی حرام نموده.
نمایش دردسرهای شملو
نمایش دردسرهای شملو
کاری از گروه هنری تی تال اندیمشک
این نمایش در زمستان ۱۳۹۵ در کانون مطهری شهرستان اندیمشک به مدت ۱۷ شب به روی صحنه رفت که با استقبال همشهریان اندیمشکی و همچنین شهرستانهای شوش دزفول و شوشتر قرار گرفت . این نمایش که با موضوع اجتماعی است شرح حال یک دزفولی است به نام شملو که داماد لرها میشود و چون از دو فرهنگ مجزا هستن و هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند تنش های زیادی باهم بوجود می اورند و همچنین برادر زن حجی شملو شخصی بنام تیمور میباشد که از کودکی و با ازدواج خواهرش به خانه داماد امده و قصد رفتن ندارد که خواب و خوراک را بر حجی حرام نموده .
لازم به ذکر است که این نمایش به نویسندگی و کارگردانی و همچنین بازیگری سید محمد آرتند میباشد و قرار است که قسمت ۲ این نمایش نیز در اینده ساخته شود ..

بازیگران :
سید محمد آرتند ... حجی شملو
علی صادقی..... ناهید
شهرام پاپی..... تیمور
رشید مرادی .... پلیس.. مُرده شور
مصطفی سرابی .... صاحبخانه
بهزاد مقدم .... مُرده
مهدی شوشیان.... شاگرد مُرده شور
 نویسنده و کارگردان ... سید محمد آرتند.


نکته مهم :
در صورتی که گزینه دانلود زده شد و فیلم پخش شد، لینک زیر قسمت دانلود را کپی کرده و در مرورگری دیگر باز کنید تا دانلود آغاز شود.

نظرات کاربران


 1. آواتار کاربر
  توسط : farhad moradi  |  در تاریخ : 11 مرداد 1400 18:18
  • 0
  تنها نمایش خوبتون فقط این نمایش بود.
  بقیه نمایشاتون کیفیت خوبی نداره
 2. آواتار کاربر
  توسط : zahra.gh  |  در تاریخ : 15 اردیبهشت 1400 18:29
  • 2
  یکی از بهههههترین طنزایی که تو عمرم دیدم
  دستتون درد نکنه

نظر دهید :


نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
کد را وارد کنید :
( ضروری )
عکس خوانده نمی‌شود